Sander Glas
Interim Directeur PI-school Professor Waterink Noord
s.glas@pi-scholen.nl

Nathalie Hulshof, GZ-psycholoog, schoolpsycholoog
n.hulshof@pi-scholen.nl

Maud Freulings, Msc Orthopedagoog
m.freulings@pi-scholen.nl

Marinka Louwerse, Gedragswetenschapper 
m.louwerse@pi-scholen.nl

Rebecca Lizanzu, Intern Begeleider, groep Groen, Brons, Rood en Oranje A en Oranje B
r.lizanzu@pi-scholen.nl

Linda Burgers, Intern Begeleider, groep Roze, Paars, Goud, Geel en Zilver/Wit
l.burgers@pi-scholen.nl

Groep Paars (gr. 1/2)
Leerkracht: Juf Sofie en juf Marjolein
Onderwijsassistent: juf Sanne en juf Mifret

Groep Roze (gr. 1/2)
Leerkracht: juf Nelleke en juf Beatriz
Onderwijsassistent: juf Beatriz, juf Maryam

Groep Goud (gr. 3)
Leerkracht: juf Nadia en meester Virgil
Onderwijsassistent: juf Lilee en meester Virgil

Groep Geel (gr. 4)
Leerkracht: juf Maaike en juf Mare
Onderwijsassistent: juf Froukje en meester Chakib

Groep Groen (gr. 5)
Leerkracht: meester Sven
Onderwijsassistent: meester Chakib en juf Aïda

Groep Brons (gr. 6)
Leerkracht juf Vivian en juf Petra
Onderwijsassistent: juf Lilee

Groep Rood (gr. 7)
Leerkracht: juf Roos en meester Ton
Onderwijsassistent: juf Aukje

Groep Oranje A (gr. 8)
Leerkracht: juf Judith
Onderwijsassistent: juf Eva

Groep Oranje B (gr. 7/8)
Leerkracht: juf Femke en juf Serap
Onderwijsassistent: juf Shadi

Groep Zilver (Beter pASSend)
Leerkracht: juf Jori
Autismespecialist: juf Ilse

Groep Wit (Beter Passend)
Begeleiders: juf Marinka, juf Julia

Jeugdmaatschappelijk werkers
Mw. Manon v.d. Eijnde; m.vandeneijnde@pi-scholen.nl
Mw. Viola Coronel; v.coronel@pi-scholen.nl
Mw. Suzan de Bever; s.debever@pi-scholen.nl

Sociotherapeuten
Mw. Sylvia Robert 
Mw. Alie Damsma 
Mw. Kim de Smet 
Mw. Jacqueline Tuur

Kinderpsychiater 
Mw. Simone Brands 

Schoolarts 
Mw. Ingrid Erken

Orthopedagogisch medewerker
Noepie Bosman
Marjolein Bouters
Vanity Granville


Logopedie (via zorgverzekering): Laura Allard
Fysiotherapie (via zorgverzekering): Kim de Wolff
OKA: Sarah v.d. Bergh
Gym: Sietske Bruijnis
Assistent IB bovenbouw: Eva Kok
Stafmedewerker Jos Spork
ICT-coördinator Serap Gedik
Administratie: Ali el Bousklati
Conciërge: Peter van den Oever