Arjan van Duyvenvoorde-Fruman
Directeur PI-school Professor Waterink Noord
a.vanduyvenvoorde@pi-scholen.nl

Nathalie Hulshof, GZ-psycholoog, schoolpsycholoog
n.hulshof@pi-scholen.nl

Maud Freulings, Msc Orthopedagoog
m.freulings@pi-scholen.nl

Marinka Louwerse, Gedragswetenschapper 
m.louwerse@pi-scholen.nl

Rebecca Lizanzu, Intern Begeleider, groep Groen, Brons, Rood en Oranje A en Oranje B
r.lizanzu@pi-scholen.nl

Linda Burgers, Intern Begeleider, groep Roze, Paars, Goud, Geel en Zilver/Wit
l.burgers@pi-scholen.nl

Groep Paars (gr. 1/2)
Leerkracht: meester Paul
Onderwijsassistent: juf Aïda en juf Aukje

Groep Roze (gr. 1/2)
Leerkracht: juf Nelleke en juf Beatriz
Onderwijsassistent: juf Beatriz, juf Cynthia

Groep Goud (gr. 3)
Leerkracht: juf nadia, juf Laura en meester Virgil
Onderwijsassistent: juf Henna en juf Aïda

Groep Geel (gr. 4)
Leerkracht: juf Maaike en juf Mascha
Onderwijsassistent: juf Pamela en juf Mascha

Groep Groen (gr. 5)
Leerkracht: juf Rhana en juf Mare

Groep Brons (gr. 6)
Leerkracht meester Sven

Groep Rood (gr. 7)
Leerkracht: meester Ton

Groep Oranje A (gr. 8)
Leerkracht: juf Petra en juf Vivian

Groep Oranje B (gr. 7/8)
Leerkracht: juf Femke en juf Serap

Groep Zilver (Beter pASSend)
Leerkracht: juf Jori
Autismespecialist: juf Ilse

Groep Wit (Beter Passend)
Begeleiders: juf Marinka, juf Julia, juf Liselotte en meester Arie

Jeugdmaatschappelijk werkers
Mw. Manon v.d. Eijnde; m.vandeneijnde@pi-scholen.nl
Mw. Viola Coronel; v.coronel@pi-scholen.nl
Mw. Suzan de Bever; s.debever@pi-scholen.nl

Sociotherapeuten
Mw. Sylvia Robert 
Mw. Alie Damsma 
Mw. Kim de Smet 

Kinderpsychiater 
Mw. Simone Brands 

Schoolarts 
Mw. Albertine v.d. Worp 

Orthopedagogisch medewerker
Noepie Bosman
Marjolein Bouters
Vanity Granville

Gedragscoaches: meester Arie en juf Raisa
Logopedie (via zorgverzekering): Laura Allard
Fysiotherapie (via zorgverzekering): Kim de Wolff
OKA: Sarah v.d. Bergh
Gym: juf Sietske
Assistent IB bovenbouw: Eva Kok
Stafmedewerker meester Jos
ICT-coördinator juf Serap
Administratie: Asia
Conciërge: Peter